← Penyelidikan Workspace369

Data, dengan kerja yang ditunjukkan.

Penanda Aras Kadar Penutupan Cadangan: Tinjauan Bukti 2026

Bandingkan kadar penutupan cadangan terpilih, masa penutupan dan panjang dokumen daripada laporan 2026 Proposify, dengan penyebut yang jelas dan kaedah untuk kohort anda sendiri.

Versi pendek

edisi 2026

Pengajaran utama

Setiap makluman dikaitkan dengan baris datanya yang kanonik. Angka yang dilaporkan adalah milik penerbitnya yang dipetik; hasil yang dimodelkan dilabel sebagai pengiraan.

  1. Semua cadangan yang dianalisis: kadar penutupan cadangan: 34% (edisi laporan 2026; tarikh pemerhatian cadangan yang tepat tidak didedahkan).Proposify
  2. Pemasaran digital: kadar penutupan cadangan: 48% (edisi laporan 2026; tarikh pemerhatian cadangan yang tepat tidak didedahkan).Proposify
  3. Perakaunan: kadar penutupan cadangan: 47% (edisi laporan 2026; tarikh pemerhatian cadangan yang tepat tidak didedahkan).Proposify
  4. Bukan keuntungan: kadar penutupan cadangan: 53% (edisi laporan 2026; tarikh pemerhatian cadangan tepat tidak didedahkan).Proposify
  5. Perkhidmatan guaman: purata masa penutupan cadangan: 1.2 hari (edisi laporan 2026; tarikh pemerhatian cadangan yang tepat tidak didedahkan).Proposify
  6. Perkhidmatan sumber manusia: purata masa penutupan cadangan: 1.73 hari (edisi laporan 2026; tarikh pemerhatian cadangan yang tepat tidak didedahkan).Proposify
  7. Pengurusan acara: purata masa penutupan cadangan: 12.16 hari (edisi laporan 2026; tarikh pemerhatian cadangan yang tepat tidak didedahkan).Proposify
  8. Pengedaran borong: purata masa penutupan cadangan: 14.91 hari (edisi laporan 2026; tarikh pemerhatian cadangan sebenar tidak didedahkan).Proposify
  9. Cadangan yang menang: purata panjang dokumen: 11 (edisi laporan 2026; tarikh pemerhatian cadangan sebenar tidak didedahkan).Proposify
  10. Cadangan yang kalah: purata panjang dokumen: 13 (edisi laporan 2026; tarikh pemerhatian cadangan tepat tidak didedahkan).Proposify
Carta bar kadar penutupan cadangan Proposify terpilih; jadual mengenal pasti sampel keseluruhan berasingan daripada kumpulan industri.
Carta data sumber yang dipetik; jadual yang boleh diakses di bawah menyediakan nilai, unit dan batasan yang tepat.

Kadar penutupan cadangan apa yang dilaporkan oleh platform?

Kadar penutupan keseluruhan yang diterbitkan ialah 34%; kumpulan industri terpilih berbeza. Ini adalah pemerhatian peringkat cadangan, bukan kadar penukaran utama-ke-pelanggan universal.

Penanda aras kadar penutupan cadangan — edisi laporan 2026; tarikh pemerhatian cadangan tepat tidak didedahkan. Campuran geografi tidak didedahkan dalam ringkasan awam.
Kumpulan cadanganKadar penutupan yang dilaporkan
Semua cadangan yang dianalisis34%
Pemasaran digital48%
Perakaunan47%
Bukan keuntungan53%

Penerbit menerangkan 742,137 cadangan merentasi 30 industri secara keseluruhan. Jumlah tersebut bukanlah penyebut bagi setiap baris industri yang dipilih.

Sumber primer: Proposify — 18 Ogos 2026

Berapa lama kumpulan cadangan terpilih mengambil masa untuk ditutup?

Masa penutupan yang dilaporkan berbeza mengikut industri. Purata masa tidak memberitahu kita bila cadangan yang belum selesai perlu ditandakan sebagai kalah.

Penanda aras kadar penutupan cadangan — edisi laporan 2026; tarikh pemerhatian cadangan tepat tidak didedahkan. Campuran geografi tidak didedahkan dalam ringkasan awam.
IndustriPurata hari yang dilaporkan untuk penutupan
Perkhidmatan guaman
Perkhidmatan sumber manusia1.73 hari
Pengurusan acara12.16 hari
Pengedaran borong14.91 hari

Ringkasan awam tidak sepenuhnya mentakrifkan cap masa peristiwa, penapisan atau sama ada setiap hasil penutupan disertakan. Jangan bandingkan secara langsung dengan tempoh kitaran jualan penuh anda.

Sumber primer: Proposify — 18 Ogos 2026

Adakah cadangan yang lebih pendek menyebabkan lebih banyak kemenangan?

Sumber melaporkan purata 11 halaman untuk cadangan yang menang dan 13 untuk cadangan yang kalah. Perbandingan ini tidak mewujudkan panjang dokumen yang optimum atau kesan sebab.

Penanda aras kadar penutupan cadangan — edisi laporan 2026; tarikh pemerhatian cadangan tepat tidak didedahkan. Campuran geografi tidak didedahkan dalam ringkasan awam.
Kumpulan hasilPurata halaman
Menang11
Kalah13

Skop, kesediaan pembeli dan kerumitan urus niaga boleh berbeza antara kumpulan. Jangan keluarkan terma komersial yang perlu untuk memenuhi sasaran bilangan halaman.

Sumber primer: Proposify — 18 Ogos 2026

Bagaimana anda harus mengira kadar penutupan cadangan anda sendiri?

Pilih kohort tarikh hantar dan tarikh susulan tetap. Kira satu peluang komersial sekali, simpan hasil terbuka secara berasingan, dan nyatakan penyebut sebelum membandingkan tempoh.

Laporan diterima ÷ semua dihantar untuk kohort bersama-sama diterima ÷ (diterima + ditolak) untuk cadangan yang diselesaikan. Tiada satu pun yang boleh dibandingkan secara automatik dengan kadar vendor. Kecualikan ujian dalaman, deduplikasi semakan, simpan pengeluaran kelihatan, dan pisahkan penerimaan daripada pembayaran invois. Rekod kematangan kohort supaya cadangan terbuka baru-baru ini tidak kelihatan seperti kegagalan.

Apa yang perlu diperbaiki oleh pasukan sebelum menjalankan eksperimen?

Jadikan skop, harga, tanggungjawab kelulusan dan tindakan seterusnya jelas. Semak penghantaran dan akses sebelum menukar cadangan berdasarkan penanda aras.

Jika menguji perubahan, takrifkan hasil dan peraturan peruntukan terlebih dahulu. Jejaki campuran urus niaga dan hasil yang belum selesai. Paparan dokumen bukanlah penerimaan, pembuat keputusan yang dikenal pasti atau pembayaran yang lengkap.

Bagaimana laporan ini dibina

Metodologi dan batasan

  1. Penemuan awam terpilih daripada penerbit platform asal dihasilkan semula dengan pelokator bahagian; tiada akses kepada rekod cadangan asas dituntut.
  2. Tahun penerbitan dikekalkan sebagai label edisi kerana tarikh pemerhatian tepat dan definisi kadar penutupan lengkap tidak dibekalkan dalam ringkasan awam.
  3. Kami mengecualikan tuntutan prestasi selepas penandatanganan kerana ringkasan dan badan tidak bersetuju tentang peratusan penutupan yang lebih pantas. Tiada faedah sebab daripada video, tandatangan atau panjang dinyatakan.

Apa yang tidak dapat diberitahu oleh angka-angka ini kepada anda

  • Sampel platform vendor boleh berbeza daripada campuran pelanggan dan proses jualan anda. Ini bukan bukti prestasi Workspace369.
  • Penyebut industri, selang ketidakpastian dan peraturan kelayakan penuh kekal tidak diketahui.
  • Kaedah kohort yang dicadangkan ialah spesifikasi pengukuran, bukan tuntutan bahawa penjejakan langsung anda sudah melaksanakannya.

Kesegaran dan pembetulan

Dikekalkan oleh pasukan editorial Workspace369. Pasukan editorial Workspace369 menyemak setiap suku tahun dan apabila penerbit mengeluarkan edisi baharu. Semakan seterusnya Januari 2027. Tarikh edisi hanya berubah apabila bukti atau kandungan disemak secara substantif; ia tidak mengubah tempoh pemerhatian asas.

Edisi pertama: . Pengekstrakan data, atribusi sumber dan aritmetik disemak untuk edisi ini. Tiada semakan rakan sebaya bebas dituntut.

Menemui ralat atau keluaran primer yang lebih baharu? Hantar pembetulan dengan sumber dan statistik yang terjejas. Pembetulan yang disahkan direkodkan di bawah sebelum menerbitkan semula.

Sejarah semakan

Tarikh bukti di atas menerangkan laporan. Kemas kini muat turun dan petikan di bawah tidak membayangkan bahawa sumber telah disemak semula.

  • Arkib CSV dan JSON versi, checksum dan eksport pengurus rujukan ditambahkan. Pemerhatian sumber dan tarikh bukti tidak berubah.

Sumber primer dan asal usul

Setiap sel numerik yang dilaporkan dikaitkan terus dengan penerbitnya. Muat turun termasuk lokasi jadual atau buku kerja yang tepat, tempoh pemerhatian, tarikh akses, formula dan rujukan input.

  1. Proposify10 Statistik Penutupan Jualan untuk 2026: Apa yang Didedahkan oleh 742K Cadangan Mengenai Perjanjian yang Menang ↗Diterbitkan 18 Ogos 2026. Diakses 9 Oktober 2026.Pemerhatian faktual terpilih dengan atribusi. Laporan asal dan rekod asas kekal bersama penerbitnya; tiada respons mentah atau laporan lengkap diedarkan semula.

Dibuat untuk disemak, kemudian disebut

Cara memetik laporan ini

Untuk statistik yang dilaporkan sumber, kreditkan penerbit asal dan pautkan ke baris tepat di sini apabila menggunakan kompilasi kami. Untuk hasil yang dimodelkan, sebutkan Workspace369 dan sertakan andaian. Pautan ke halaman ini tidak menjadikan kami pengeluar asal data pihak ketiga.

Workspace369. (2026-10-09). Penanda Aras Kadar Penutupan Cadangan: Tinjauan Bukti 2026. https://workspace369.com/research/proposal-close-rate-benchmarks/. Sumber utama dan tempoh pemerhatian seperti yang disenaraikan dalam laporan.

Muat turun carta boleh guna semula dengan sumber dan batasan ↓

Benamkan carta ini

Tampalkan HTML ini ke dalam artikel anda untuk memaparkan carta dengan pautan kredit kembali ke laporan ini dan sumbernya.

Data versi

Gunakan fail yang diarkibkan apabila analisis anda perlu kekal boleh dihasilkan semula. Versi mengenal pasti bait CSV dan JSON yang tepat; data yang tidak berubah mengekalkan versi yang sama.

Versi dataset: 1f2f4f8016947cb2d4d56752e60cff1525190b6bfe9656128b7bcde9ec601b62

Eksport rujukan menerangkan penyusunan Workspace369. Apabila memetik pemerhatian yang dilaporkan, kredit juga pengeluar asalnya.

Muat turun ialah set data rujukan bahasa Inggeris, termasuk pada halaman yang diterjemahkan. Hak sumber kekal bersama pengeluarannya. Atribusi kepada penyusunan dan pengiraan Workspace369; rujuk syarat penggunaan semula setiap sumber.